Dr.Web CureNet!

Powszechną praktyką dla wielu firm z wysokimi wymaganiami bezpieczeństwa informacji stało się używanie produktów antywirusowych pochodzących od różnych dostawców do ochrony stacji roboczych, serwerów i bram internetowych w sieciach korporacyjnych.
Dr.Web CureNet! pozwala na użycie 2 antywirusów na stacjach roboczych Windows i serwerach plików jednocześnie: Dr.Web i antywirusa od innego dostawcy.
Nie jest wymagana instalacja oprogramowania Dr.Web na docelowych stacjach roboczych!
Po dystrybucji skanerów leczących Dr.Web Anti-Virus na wybrane komputery, wykonaniu skanowania i leczenia, wszystkie pliki związane ze skanerami Dr.Web są usuwane. Oprogramowanie pozwala wyłączyć dostęp do sieci na testowanym komputerze docelowym w celu uniknięcia rozprzestrzenienia się infekcji na inne stacje robocze w sieci firmowej.
Połączenie z Internetem nie jest wymagane!
Dr.Web CureNet! nie jest usługą web i dlatego dostęp do Internetu nie jest wymagany do przesyłania plików, dzięki czemu cały proces skanowania komputerów jest znacznie szybszy i niezależny od przepustowości łącza internetowego. Dr.Web CureNet! może być używany nawet w sieciach, które wogóle nie posiadają dostępu do Internetu.
Zgodność z polityką bezpieczeństwa
Dr.Web CureNet! nie wymaga działającego serwera lub dodatkowego oprogramowania przez co jest zgodny z przyjętą w danej firmie polityką bezpieczeństwa.
Biegi

Szybki kontakt

e-mail: biuro@drweb32.pl
tel. kom. biuro: +48 600 422 333 po godz. 15