Skaner on-line

Zapraszamy do skorzystania z plików z serwera ftp: ftp.drweb.com
Prześlij podejrzany plik

Prześlij podejrzane pliki i wirusy do laboratorium antywirusowego Dr.Web!

Jeśli znalazłeś podejrzany obiekt u siebie na komputerze lub podejrzewasz, że ściągnięte z internetu oprogramowanie może zawierać niebezpieczny kod to w takim przypadku możesz przesłać ów plik do laboratorium antywirusowego Dr.Web w celu jego analizy.

Jak można przesłać podejrzany plik do analizy w laboratorium Dr.Web?
  • Możesz wysłać do naszego oddziału w Polsce wiadomość z odpowiednim opisem na adres newvirus@drweb32.pl. Do wiadomości należy załączyć spakowany na hasło podejrzany obiekt i podać to hasło w treści wiadomości (zalecane hasło to "virus").
  • Możesz wysłać wiadomość (w języku angielskim) bezpośrednio do laboratorium Dr.Web na adres vms@drweb.com. Do wiadomości należy załączyć spakowany na hasło podejrzany obiekt i podać to hasło w treści wiadomości (zalecane hasło to "virus").
  • Po przeprowadzeniu analizy zostanie przesłana na Twój adres e-mail wiadomość z laboratorium Dr.Web z opisem co zostało znalezione w wysłanej próbce. Jeżeli faktyczne będzie to nowy wirus, odpowiedni rekord zostanie natychmiast dodany do bazy antywirusowej Dr.Web i udostępniony do ściągnięcia.
1 2 3 4
Biegi

Szybki kontakt

e-mail: biuro@drweb32.pl
tel. kom. biuro: +48 600 422 333 po godz. 15